Eesti keeles (EST)По-русски (RUS)In English (ENG)

PKK osutab intellektuaalomani teenuseid

Saada link Prindi

Põlevkivi Kompetentsikeskusest on alates käesolevast 2013. aastast võimalik tellida põlevkivi valdkonna patendiuuringuid ja laiema ülevaate saamiseks täiendavaid patendiinfo ülevaateid. Patendiuuringud on vajalikud antud valdkonnas uute lahenduste väljatöötamiseks, tehnoloogia arenduseks ning tööstusomandi kaitseks.

Meie poolt pakutav teenus on vajalik uute lahenduste väljatöötamise algstaadiumis, et vältida asjatuid kulusid ning omada ülevaadet põlevkivi valdkonna olemasolevast oskusteabest, mis omakorda on abiks uute tehnoloogiate väljatöötamisel. Eeluuringud ettevõtte arenduseks on vajalikud, et veenduda milliseid lahendusi on mujal maailmas antud valdkonnas juba tehtud ja kas teie idee või väljatöötatud uus lahendus pole juba kellegi teise poolt kaitstud.


Põlevkivi Kompetentsikeskusest võite tellida järgmiseid põlevkivi valdkonna patendiinfo eeluuringuid:

  • teemauuring;
  • tehnoloogiaseire;
  • firmauuring ja konkurentide seire;
  • infootsing;
  • oskusteabe ülevaated.

Lisaks nõustame ja vahendame keerulisemate patendiuuringute tellimuste esitamist koostöös MTÜ Intellektuaalomandi ja Tehnoloogiasiirde Keskusega, endine Patendiinfo Keskus (intellektuaalomandi audit, spetsiaaluuring, patendipere uuring, majandusliku mõju hindamine jt) ning kaitsedokumentide taotlemist ja dokumentide vormistamist patendivolinike kaudu.

Lisainformatsiooni saamiseks ja tellimuste vormistamiseks pöörduda PKK IO-eksperdi Anu Nuuti poole (tel: 578 77289, e-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ). Täpsemad selgitused aadressil - www.pkk.ee/et/teenused/io-teenused.


Annely Oone

Teadlikkuse ja infospetsialist
Põlevkivi Kompetentsikeskus
TTÜ Virumaa Kolledž

Tel: 5210802
E-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Skype: annelyoone


Sa asud siin: Meist Uudised PKK osutab intellektuaalomani teenuseid