Eesti keeles (EST)По-русски (RUS)In English (ENG)

Ajujaht kogub taas tuure!

Saada link Prindi

PKK on liitunud ettevõtluskonkursi „Ajujaht“ koostööpartneriks aastateks 2012-2015. Ajujaht on Eesti suurim ettevõtluskonkurss, mis ootab sel aastal uuenduslikke äriideid 13. oktoobrini 2013.

Et oma ideed paremini läbi mõelda, kutsub Ajujaht osalema ettevalmistavasse koolitusprogrammi Tallinnas, Tartus ja Pärnus, mis toimub sel aastal koostöös ettevõtluspäevade ja -nädalatega. Pakutakse võimalust arutleda Ajujahi eelmise hooaja žürii liikmetega ning valdkondlike ekspertidega, milline võiks olla üks elujõuline äriidee. Samuti vöib otsida oma meeskonda uusi liikmeid või liituda ise mõne toreda tiimiga. Jagatakse ka hulgaliselt näpunäiteid, kuidas jõuda lihtsalt heast ideest tulusa ärini ning vältida tüüpilisi vigu. Samuti antakse suurepärase võimaluse panna ennast žürii ees proovile, esitleda oma ideed ja edu korral jõuda otse Ajujahi TOP 100 hulka.

PKK roll on toetada uusi äriideid energeetika ja keskkonna valdkonnas, selleks aitame leida eksperte Maailmakohviku korraldamisel Tallinnas ja Tartus, osaleme valdkondlikel teemaõhtutel, nõustame ja aitame leida mentoreid väljavalitud äriideedele. PKK saab uusi ideid vajadusel toetada tehniliselt oma laboribaasiga.

Kompetentsikeskused on kaasatud Ajujahti üle Eesti. Keskuste kaasamisel on kaks eesmärki: esiteks kindlustada osalejatele vajalik spetsialistide toetus vastavalt valdkonnale ning teiseks aidata kaasa regionaalsele arengule.

Ajujahi üritused on kõikidele TASUTA ja osalejate arv on piiratud.

Vaata täpset programmi ja infot registreerimise kohta: www.ajujaht.ee


Annely Oone

Teadlikkuse ja infospetsialist
Põlevkivi Kompetentsikeskus
TTÜ Virumaa Kolledž

Tel: 5210802
E-post: See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.
Skype: annelyoone

Sa asud siin: Meist Uudised Ajujaht kogub taas tuure!