Eesti keeles (EST)По-русски (RUS)In English (ENG)

Põlevkivikonverents "Põlevkivi 100+"

Saada link Prindi

Konverentsi eesmärk oli tuua kokku erinevaid osapooli - teadlasi, ettevõtjaid, poliitikakujundajaid, omavalitsuste esindajaid, insenere jt, et arutada ühiselt põlevkivisektoris aktuaalsetel teemadel. VIII põlevkivikonverents oli pühendatud nii põlevkivitööstuse tulevikule kui ka 100 aasta möödumisele põlevkivi kaevandamise algusest.

Konverentsi päevakava ja tehtud ettekannetega saate tutvuda meie kodulehe kaudu.Loe lisa...

Konverents "Põlevkivi ja ettevõtlus - väljakutsed ning võimalused"

Saada link Prindi

Kohtla-Järve Kultuurikeskus, 19. november 2015

Konverentsi eesmärk on tuua kokku erinevaid osapooli - teadlasi, ettevõtjaid, poliitikakujundajaid, omavalituste esindajaid jt, et arutada ühiselt põlevkivisektoris aktuaalsetel teemadel.

Põlevkivikonverents keskendub sektori ettevõtete ees seisvatele väljakutsetele aga ka võimalustele ettevõtlusega tegelemiseks põlevkivivaldkonnas.

Loe lisa...

Konverents "Tasakaal põlevkivi majandamisel"

Saada link Prindi

Jõhvi Kontserdimaja, 13. november 2014

13. novembril 2014 Jõhvi Kontserdimajas konverents "Tasakaal põlevkivi majandamisel", kell 10.00-16.30. Konverentsil osales kokku ligi 230 inimest ja selle korraldamist toetas Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond. VI Põlevkivi konverentsil keskenduti põlevkivitööstuse majandusmudelile, tööstusharu keskkonnamõjudele ja inseneride järelkasvule. Ettekannetega esinesid riigi, ettevõtete, ülikoolide ja teadusasutuste esindajad ning arvamusliidrid.

Loe lisa...

Konverents "Põlevkivi tulevik – innovatsioon"

Saada link Prindi

alt

Jõhvi Kontserdimaja, 14. november 2013

Anda ülevaade innovaatilistest tehnoloogiatest ja nende rakendamise põlevkivi energeetikas, põlevkivitööstuses ja muudes valdkondades ning hariduse toetavast rollist selles. Ühiselt arutada ja jagada kogemusi, kuidas integreerida energeetika ja keemia innovaatilised tehnoloogiad, haridus, majandustegevus, aidata kaasa maailma kujunemisele ning uusi tehnoloogiaid rakendades liikuda suurema innovatsiooni poole. Tagasi tulevikku?

Loe lisa...

Konverents "Põlevkivi – kelle rikkus?"

Saada link Prindi

Jõhvi Kontserdimaja, 15. november 2012

15. novembril 2012 Jõhvi Kontserdimajas konverents "Põlevkivi– kelle rikkus?", kell 10.00-16.00. Põlevkivi ressurss ja kompetents. Kas põlevkivi kasutamine on majanduslikult tasuv? Küsimused ja vastused, värsked lahendused jne.

Loe lisa...
Sa asud siin: Üritused Põlevkivikonverentsid